Referencje budujące wiarygodność

  • Magneti Marelli Suspension Systems Sp. z.o.o.
  • Przedsiębiorstwo Górnicze "SILESIA" sp. z o.o
  • Saia-Burgess Poland Sp. z o.o.
  • Saint-Gobain Polska Sp. z o.o. Oddział GLASSOLUTIONS
  • TI Poland Sp. z o.o.
  • Valeo Electric and Electronic Systems Sp z o.o.

"Od strony rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla wspierała nas w tym projekcie firma Horyzont, która dała się poznać jako wiarygodny partner handlowy w obszarze doradztwa personalnego.

Szybkość działania,elastyczność ibieżąca pomoc pracowników Horyzontu przyczyniła się do sprawnego procesu poszerzenia naszej fachowej kadry i w konsekwencji do zwiększenia produkcji."

Saia-Burgess Poland Sp. z o.o.

 

"Dla nas liczy się fachowość kandydatów i czas realizacji usług, a firma Horyzont właśnie to nam zapewnia. Uważamy, iż Horyzont to rzetelny i elastyczny partner, a jakość realizowanych przez nich usług jest bardzo wysoka.

Dzięki profesjonalnej obsłudze przez pracowników firmy Horyzont, dobieramy najlepszych kandydatów i odnosimy wymierne sukcesy na polu zarządzania zasobami ludzkimi."

 TI Poland Sp. z o.o.

 

"Z firmą Horyzont współpracujemy od stycznia 2003 roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu wszystkich usług świadczonych przez to doradztwo personalne.

Według naszej opinii na szczególną uwagę zasługują poniższe obszary:

Elastyczność przy realizacji procesów rekrutacyjnych.
W praktyce oznacza to możliwość wpływania na treść profilu poszukiwanej osoby w trakcie trwania procesu poszukiwań, a także stały dialog z konsultantem.

Profesjonalizm w obsłudze. 
W praktyce oznacza to, że wyznaczony dla naszej firmy konsultant jest dyspozycyjny, rzetelny i otwarty na proces ciągłego uczenia się specyfiki naszej firmy. Współpraca na wszystkich poziomach kontaktu zawsze odbywa się w miłej atmosferze.

Cena.
Wybraliśmy Horyzont jako naszego wieloletniego partnera. Nie ograniczamy się do sporadycznych zleceń. Stała współpraca w realizacji procesów rekrutacyjnych dotyczących wielu szczebli organizacyjnych w naszej firmie jest dla nas zatem bardzo korzystna cenowo.

Wierzymy, że Horyzont będzie wspierać nas w procesach rekrutacyjnych przez kolejne lata i rekomendujemy ją jako profesjonalną firmę rekrutacyjną."

Saint-Gobain Polska Sp. z o.o., Oddział GLASSOLUTIONS